Kuchnie Świata...od-kuchni

Kochani!

Dla mnie "Kuchnie Świata od-kuchni", to osobisty sprawdzian tego czy potrafię poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem, z wieloletnim projektem do którego nie rzadko trudno będzie zdobyć składniki lub receptury. Sprawdzian tego czy potrafię przekonać się do niektórych potraw, zobaczyć czy owoce morza nie gryzą i czy w Polsce można kupić stek z kangura ;) Będę piec, gotować, smażyć a do tego zmagać się z codziennym życiem. Mam nadzieję że wytrwam, a więc trzymajcie kciuki!

Do gotowania ze mną chciałabym również zaprosić również Was. Odkrywanie nowych przepisów, poznawanie nowych potraw oraz smaków to świetna przygoda oraz zabawa. Może uda się nam wspólnymi siłami stworzyć atlas potraw, dzięki któremu kulinarne podróże staną się jeszcze prostsze. Udowodnimy razem, że nie tylko popularne rodzaje kuchni są warte wypróbowania oraz, że żaden przepis nam niestraszny!

Średnio na 1,5 do 2 tyg będę zmieniała kraj, poruszając się w kolejności alfabetycznej, o czym będę informowała na blogu, w czasie przebywania w danym kraju, zapraszam Was drodzy, do dodawania swoich przepisów do akcji na Durszlaku lub podsyłania mi bezpośrednich linków poprzez komentarz lub mail, tak abym mogła je ująć w zestawieniu każdego kraju oraz zestawieniu ogólnym, aktualizowanym w trakcie trwania akcji.

Tak więc garnki i patelnie w dłoń i ruszajmy na podbój Świata!

Banerek Akcji:

 

I do wklejenia:

<a href="http://odkuchnii.blox.pl/strony/Kuchnieswiata.html"><img src="http://odkuchnii.blox.pl/resource/85592921.jpg" alt="" width="285" height="187" border="0" /></a></p> 

Zapraszam do przejrzenia podsumowania akcji :)

Kraje alfabetycznie:

A-B

C-E

F-I

J-Ł

M-N

O-R

S-T

U-Z

BLOG W 5 TRENDACH - Zagłosuj

Ebook Wielkanoc 2013
Akcja Kuchnie Świata...od-kuchni informacje, instrukcje, podsumowania


Durszlak.pl Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl - moja galeria Top Blogi Blogroll.pl - katalog blogów Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...